współczesna słowiańskość

Słowiański Listopad 2021

Słowiański Listopad to akcja, która powstała rok temu na Slavic Booku. Tak bardzo się Wam spodobała. że w tym roku rusza jej druga edycja. W tym roku Słowiański Listopad to jeszcze więcej słowiańskości, sporo zabaw, poleceń książek z motywami naszej rodzinnej mitologii, rozdania oraz livy odpowiadające na pytania, które często padają w rozmowach o słowiańskości.

Słowiański Listopad – kiedy i gdzie?

Cała akcja potrwa od 1 do 30 listopada (od poniedziałku do piątku). Cały Słowiański Listopad odbędzie się w 100% online na kanałach Slavic Book:

  • instagram – tutaj będzie się działo najwięcej (zabawy, polecenia książek, livy)
  • blog – tu pojawią się wpisy, na które długo czekaliście

Harmonogram

Bardzo przewrotnie nie zdradzę Wam planu Słowiańskiego Listopada. Chciałabym, by każdy dzień był niespodzianką i nie ukrywam, że większość atrakcji będzie miała miejsce na instagram stories. Zatem jeżeli chcecie być ze wszystkim na bieżąco, to zapraszam do śledzenia instagramowego profili Slavic Booka.

Z wykształcenia filolożka, literaturoznawczyni, z zawodu specjalistka ds. promocji książek, z serca właścicielka slavicbook.pl - bloga o książkach z motywami słowiańskich wierzeń. Uzależniona od kawy i baśni. Podejrzana o bycie miejską zmorą. Niejednokrotnie przyłapana na zachęcaniu do czytania. Opowiedziała światu "Czerwoną baśń". Ostatni raz widziana przy poszukiwaniu kwiatu paproci.

Dodaj komentarz