do druku

Kolorowanka: Pracownia Baby Jagi

W styczniu 2022 roku Slavic Book kończy trzy lata! By uczcić to wydarzenie, przygotowałam dla Was wszystkich prezent! Kolejną kolorowankę, która może spokojnie posłużyć jako wyzwanie czytelnicze. Możecie ją wydrukować za darmo i powiesić na ścianie. Tuż obok Słowiańskiej Biblioteczki.

Nie ma co ukrywać, że kolorowanka Slavic Booka powoli staje się tradycją. Co roku zamierzam zapraszać do tego projektu wspaniałe ilustratorki. W tym roku kolorowankę stworzyłyśmy wspólnie z Kamilą Krol – koniecznie zobaczcie jej inne prace!

Na kolorowance zebrałam książki, w których znajdziecie słowiańskie wiedźmy, czarownice i szeptuchy. I z mojej listy książek Kamila stworzyła Pracownię Baby Jagi. Musicie bardzo uważnie się przyjrzeć kolorowance, by znaleźć wszystkie książki.

KOLOROWANKĘ SLAVIC BOOKA POBIERZESZ TUTAJ

W Pracowni Baby Jagi znajdziesz 20 książek, a w nich o wiele więcej kobiet, które wiedzą. Kolorowankę możesz wydrukować w formacie A4 i A3.

Jestem ogromnie ciekawa, jak będą wyglądać Wasze pokolorowane Pracownie. Jeżeli będziecie wrzucać je na instagram, koniecznie oznaczcie mnie @slavicbook i Kamilę @pigeonxperson oraz dodajcie hashtag – #kolorowankaslavicbooka

Dobrej zabawy!

Z wykształcenia filolożka, literaturoznawczyni, z zawodu specjalistka ds. promocji książek, z serca właścicielka slavicbook.pl - bloga o książkach z motywami słowiańskich wierzeń. Uzależniona od kawy i baśni. Podejrzana o bycie miejską zmorą. Niejednokrotnie przyłapana na zachęcaniu do czytania. Opowiedziała światu "Czerwoną baśń". Ostatni raz widziana przy poszukiwaniu kwiatu paproci.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *