do druku

Kolorowanka: Biblioteczka Slavic Booka

Na ten rok wraz z Karoliną Wucke przygotowałyśmy dla Was bardzo wyjątkowe wyzwanie czytelnicze! Teraz każdy_a z Was będzie mógł_a powiesić na ścianie swoją własną słowiańską biblioteczkę i inspirować się przy wyborze slavicbooków.

Wspólnie z Karoliną zrobiłyśmy plakat-kolorowankę na Wasze ściany (tak naprawdę większość zrobiła Karolina, ja tylko stworzyłam listę slavicbooków, także koniecznie zajrzycie na jej IG i zobaczcie, jakie cuda tworzy ta dziewczyna!).

Slavicbookowa biblioteczka zawiera 59 słowiańskich książek oraz 2 puste książki – idealne do wpisania tego, co według Was tutaj brakuje. Po wydrukowaniu możecie zacząć kolorowanie/oznaczanie-jak-tylko-chcecie tytułów, które już przeczytaliście!

Plik do druku w formacie A4/A3

Plik do druku podzielony na dwie części – do wydrukowania na A4 i połączeniu w jedno.

Koniecznie pokażcie mi potem swoje biblioteczki! Jestem ogromnie ciekawa, ile już w tym momencie macie przeczytanych książek z tego plakatu! Możecie wrzucić zdjęcie na instagram i oznaczyć je hashtagiem #biblioteczkaslavicbooka i tagami @slavicbook @wucke.illustration – mi i Karolinie będzie szalenie miło!

To co? Podejmujecie wyzwanie?

Z wykształcenia filolożka, literaturoznawczyni, z zawodu specjalistka ds. promocji książek, z serca właścicielka slavicbook.pl - bloga o książkach z motywami słowiańskich wierzeń. Uzależniona od kawy i baśni. Podejrzana o bycie miejską zmorą. Niejednokrotnie przyłapana na zachęcaniu do czytania. Opowiedziała światu "Czerwoną baśń". Ostatni raz widziana przy poszukiwaniu kwiatu paproci.

17 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.