do druku

Kolorowanka: Biblioteczka Slavic Booka

Mam dla Was listę ponad 120 słowiańskich tytułów w formie biblioteczki do pokolorowania! Taki prezent na 5 urodziny tego bloga. Kolorowanka jest do pobrania za darmo. Możecie ją wydrukować w formacie A3 lub A4, a możecie kolorować ją na tablecie. Jak tylko wolicie.

POBIERZ KOLOROWANKĘ

Zebrałam dla Was moje ulubione slavic booki, a Wioleta z @ablaart stworzyła z nich przepiękną kolorowankę. Im dłużej się jej przyglądacie, tym więcej szczegółów znajdziecie.

Na najniższej półce zostawiłyśmy dla Was cztery puste grzbiety – możecie wpisać na nie, co tylko chcecie. Bądźcie uważni, puste grzbiety są też na innych półkach i są zapowiedzią powstających slavic booków, na które warto czekać. Wpisałam też kilka tytułów, na których premiery czekamy, jestem ciekawa, czy je znajdziecie.

Dobrej zabawy!

Z wykształcenia filolożka, literaturoznawczyni, z zawodu specjalistka ds. promocji książek, z serca właścicielka slavicbook.pl - bloga o książkach z motywami słowiańskich wierzeń. Uzależniona od kawy i baśni. Podejrzana o bycie miejską zmorą. Niejednokrotnie przyłapana na zachęcaniu do czytania. Opowiedziała światu "Czerwoną baśń". Ostatni raz widziana przy poszukiwaniu kwiatu paproci.

8 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *